Epik İşler olarak sponsorlarından olduğumuz Startup Carnival 1 Ekim’de Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te 50’den fazla başarılı girişimi, birçok yatırımcıyı, mentoru, girişimci adaylarını ve yüzlerce katılımcıyı bir araya getirdi. Etkinliğe katılanlar, gün boyu süren eğlence eşliğinde girişimcilerin tecrübelerini dinleme ve onlarla tanışma fırsatını buldular.

Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, Endeavor ve Garaj işbirliğiyle gerçekleştirilen Startup Carnival 1 Ekim Cumartesi Günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Meydan’da düzenlendi. Startup Carnival, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te 50’den fazla başarılı girişimi ve aralarında yatırımcıların, mentorların, girişimci adaylarının yer aldığı yüzlerce katılımcıyı bir araya getirdi. Katılımcılar, gün boyu süren müzik ve açık hava etkinlikleri eşliğinde girişimcilerin edindikleri tecrübeleri ilk ağızdan dinleme şansı yakaladılar.

Etkinlik ile ilgili haberlerden biri:

“Şenlikli ve eğlenceli ortam sayesinde öğrenciler, gün boyu girişimcilerle tanıştı, girişim başlatmanın süreçlerine hâkim olabilecekleri imkana sahip oldu. Bunun yanı sıra startup’larla etkileşim içinde olan öğrenciler doğrudan kurucularla konuşarak startup’larda çalışmak üzerine bilgi aldılar, farkındalık sahibi oldular ve iş teklifi aldılar. Ayrıca startuplar da bu sayede kendileri için değerli iş bağlantıları yapma ve yeni projeler üretme imkanına sahip oldular.”

(Kaynak:endeavor.org.tr)

Etkinliğin fotoğraflarına gözatın: