Giveback Gala 2020

Girişimcilik Vakfı Giveback Gala 2020 etkinliğinde Fellow’lar ve iş dünyasından önemli isimler buluştu

Girişimcilik Vakfı’nın “Giveback” (geri verme) felsefesiyle, bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Giveback Gala 2020 etkinliğe Girişimcilik Vakfı’nın fellowları ve iş dünyasından önemli isimler katıldı.

Epik İşler olarak Giveback Gala 2020’nin Neuro Sight Fellow videosu, infografik animasyon videosu, logo loop animasyonu ve konuşmacı künye animasyon videolarını yaptık.

Neuro Sight Fellow videosu gecenin en çok ilgi çeken içeriği oldu.

Girişimcilik Vakfı Fellow’larıyla bilinç dışı bilinci ölçen bir deney gerçekleştirdik.
Bu deneyde Fellow’ların beyinlerinden yayılan Alfa & Beta dalgalarını ölçümleyerek onlara bir dizi sorular sorduk.
Anıları, istekleri, tecrübeleri ve duyguları ile cevapladıkları soruları bir dizi veriye dönüştürdük.

Fellowlara girvak ile alakalı sorular sorduğumuzda beyinlerinden yayılan dikkat seviyesi 64% artış sağladı. Yüksek spektrum seviyelerine ulaşan beyin dalgaları soruları cevaplarken kararlılık seviyelerinin yükseldiğini gösterdi.

“Fellow’lar hayatınızda neyi değiştirdi” sorusunu sorduğumuzda ortalama meditasyon değeri 86% seviyesine çıkarken Fellow’ların ailesiyle ilgili cevapladığı sorularda da ortalama meditasyon değeri 86% ‘yı bularak benzer oranlar sergiledi.

Girvak ile alakalı unutamadığı anıları düşüncelerinde canlandıran Fellow’ların en yüksek meditasyon seviyesi %91 ortalama ile bu soruda görüldü.

Gece Girvak’ı anlatan İnfografik Video ile Başladı

Give Back Gala 2020 etkinliğinde Girişimcilik Vakfı’nın bügüne kadar gerçekleştirdiği programları ve yetiştirdiği fellowları anlatan infografik video.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kaçır da geceye katıldı

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kaçır, Türkiye’nin aydınlık geleceğine ışık tutacak olan gençlere olan inancından bahsederken, girişim ekosistemine katkılarından dolayı Sina Afra’ya da teşekkür etti.

Google Türkiye ve Zorlu Enerji’nin ana sponsorluğunda gerçekleşen galada, elektrikli spor otomobil Mark Zero’nun yaratıcısı Anton Toni Piech’de konuşma yaptı. Konuşmasında Türkiye’ye ikinci gelişi olduğunu söyleyen Toni Piech, Girişimcilik Vakfı bağışçılarından ve fellowlarından birçok ilham aldığını söyledi.

Bu özel geceye Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kaçır, Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, Google Türkiye Ülke Direktörü Mehmet Keteloğlu ve Kamu İlişkileri Direktörü Pelin Kuzey, Zorlu Enerji Yönetim Kurulu Üyesi Selen Zorlu Melik, Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak, Girişimcilik Vakfı Mütevelli Heyet üyeleri Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü, Yomi Kastro, Avi Alkaş Turgut Konukoğlu, Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp, Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşecan Özyeğin Oktay, Netmarble CEO’su Barış Özistek başta olmak üzere iş dünyasının önde gelen isimleri ile Getir’in kurucuları Nazım Salur ve Tuncay Tütek, İyzico’nun kurucusu Barbaros Özbuğutu’da katıldı.

Daha fazla bilgi için Girişimcilik Vakfı websitesini ziyaret edebilirsiniz.