Hepsiburada.com’dan Ödeme Sistemi Girişimi: Hepsipay

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden olan hepsiburada.com’un %100 iştiraki olan Hepsipay, hepsiburada.com’un sektör tecrübesinden faydalanarak güvenli ve kolay ödeme çözümleri sunmaktadır. 2016 başlarında sektöre giriş yapan Hepsipay müşterilerine kolay, ulaşılır ve güvenilir ödeme hizmetleri sağlamayı hedeflemektedir.

Epik İşler olarak birlikte çalışmaktan keyif aldığımız bir ekibe sahip olan Hepsipay, startup ruhunu barındırmakla beraber ödeme sistemleri sektörünün kurallarını da değiştirmeye geliyor.

hepsipay.com için hazırladığımız ‘Sıkça Sorulan Sorular’ videosu

“Ödemeler burada, işler yolunda.”

Yardım Videolarının Yapım Süreci

Öncelikle müşterimiz Hepsipay’in ihtiyaçlarını belirledik. Kullanıcılardan sıkça gelen sorular veya üyelik işleminde izlenecek adımlar gibi bazı detayları kolayca karşı tarafa aktarabildikleri bir çözüme ihtiyaçları olduğuna karar verdik.

Ürettiğimiz videolar sayesinde müşterilerin bu süreçlerinin detaylarının anlatımını eğlenceli bir formata sokarken hem kullanıcılarının takılmalarını önledik hem de vakit kazanmalarını sağladık. Böylece ‘Ödeme deneyimini kolaylaştırarak dijital ödemeler dünyasını büyütmek’ hedefiyle yola çıkan Hepsipay’in vizyonu çerçevesinde bir adım daha atmalarında rol oynadık.

Hepsipay Yardım Videoları Epik İşler’den

Hepsipay için yapımını üstlendiğimiz yardım videolarına aşağıda izleyebilir veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hepsipay yardım videoları

2016 yılında hepsipay.com için hazırladığımız tanıtım videosu

Hepsipay.com'u Buradan Ziyaret Edebilirsiniz