IBS Sigorta ile Göztepe Arasında İmzalanan Sponsorluk Anlaşması

Türk futbolunun son yıllarda yükselen ve İzmir’in sembol takımlarından biri olan Göztepe ile IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği arasında forma sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Epik İşler olarak üç yıldır birlikte çalışmaktan gurur duyduğumuz IBS Sigorta, türk futboluna ve Göztepe A Takımına değer katmaya geliyor. IBS Sigorta bununla da kalmıyor. İmza töreni sırasında IBS Sigorta yeni İzmir atılım planlarının da bulunduğunun sinyallerini verdi.

“Göztepe ile birlikte İzmir’e geliyoruz.”

“Sponsorluk anlaşması

tüm taraflara

değer katacak.”

İzmir’in Sarı Kırmızılı Takımının Arkasında IBS Sigorta Güvencesi

Göztepe Spor Kulübü’nün son yıllarda merdivenleri hızla tırmandığına dikkat çeken IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkanı Süha Güçsav 20. senesini kutlayan IBS Sigorta ile performanslarının benzeştiğini dile getirdi.

IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi “Biz IBS Ailesi olarak, İzmir’in büyük değerlerinden Göztepe’nin, Süper Lig’de çok değerli ve büyük başarılara imza atacak potansiyelde bir takım olduğuna gönülden inanıyoruz. Tüm taraflara değer katacak bu birliktelik ile Türk futboluna verdiğimiz desteğin ve duyduğumuz güvenin bir kez daha altını çiziyor, Göztepe’ye başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

(Kaynak:goztepe.org.tr)

IBS Sigorta 20. Yıl Videosu Epik İşler’den

Türkiye’nin önde gelen sigorta ve reasürans brokerlik şirketlerinden biri olan, IBS Sigorta’nın 20 yıla tüm bu başarıları nasıl sığdırdığının ufak bir özeti olan ‘Kimiz Biz?’ isimli yapımımızı kaçıranları şöyle alalım.

Kimiz Biz – IBS 20. YIL